• HAKKIMIZDA

  Gayrimenkullerinizin Alım -Satım ve Kiralanmasında Profesyonel Hizmet Sağlayan Firmamız 2013 Yılının Ekim Ayında Türkiye de Şirket ofisini Kurmuştur.

  Kurulduğu günden bu yana “Yapacaksan En İyisini Yap” sözünü kendine ilke edinen POTAL Gayrimenkul faaliyet gösterdiği sektörde başarılı ve öncü çalışmalarıyla topluma değer kazandırmaya devam ediyor.

  POTAL Gayrimenkul olarak biz de bu anlayışla, 2013 yılından bu yana , gayrimenkul alanında Müşterilerimize örnek olacak projeler geliştirmek amacıyla kurulduk.

  En büyük referanslarımız ev sahibi yaptığımız müşterilerimizdir. Safi Espadadon Holding ile İstanbul-Kartal bölgesinde bir çok proje olan Espadon Home Office ve yeni başlayan Marmara kule projesi satışını yapan firmamız hedeflerini daha geniş alanlara taşımak için

  Kısa Vade deki Hedefimiz 2020 yılına kadar il çevre bölgeleri ve Türkiye Geneli en az 10 ofis ve 40 profesyonel gayrimenkul danışmanı ile Siz Değerli Müşterilerimize Kusursuz hizmet vermek için alt yapı çalışmalarına ilk günkü heyecanla devam etmektedir.  MİSYON/VİZYON

  Dünyaya açığız. Sahip olduğumuz girişimci ruh ve cesaretle dünyada da iddia sahibi olacak projeler üretmek konusunda kararlıyız.

  Her zaman dinamik olmayı hedefleriz. Yeniliklere ve yaratıcılığa değer verir; değişime direnci (statükoyu/tek düzeliği), bürokrasi ve temsiliyetçiliği red ederiz.

  Topluma karşı sorumluluk duygusu taşırız. Tüm sosyal paydaşlarımıza maddi ve manevi değer katmak için çalışırız. En önemlisi, çevreye duyarlıyız.

  Başarının anahtarının; verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanırız.

  Gayrimenkul alanında da en iyi olmak için çalışırız. Sonuca odaklanırız, kaliteden asla ödün vermeyiz.

  Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmaya, takım ruhuna, ortak sinerjiye ve iletişimin gücüne inanınırız.


  DEĞERLERİMİZ ;

  Güven, Mükemmeliyet, Memnuniyet, Kaliteli hizmet, Gelişim.

  Güvenle Gelen Mutluğu Her zaman yaşıyoruz

  HİZMETLERİMİZ

  Konut ve Ticari Pazarlama

  Türkiye Genelindeki Mevcut, prestijin ve yatırım’ın imzasını taşıyan, Bölgesel ve lokal ihtiyaca cevap verebilecek niteliklerdeki, Ticari ve Konut projelerini, Türkiye, Ortadoğu ve Yabancı Ülkelerin Yatırımcılarına Sunumu.

  YAtırım Danışmanlığı

  POTAL GAYRİMENKUL Firması Olarak, Yurt içi ve Yurtdışı Yatırımcılarına İnşaat Sektöründe Beklentilerine Cevap verebilecek ve Yönlendirebilecek kapasitede. Akılcı yatırım yönetimi hizmeti sunarak, alış ve satış sonrası hizmetlerimiz Müşterilerimizin Büyümesinde Bir rehberlik hizmetidir.

  Ekspertiz & Bilirkişilik

  Uzmanı olduğumuz Bilirkişilik ve Temsil Ettiğimiz Müşterilerimiz Adına Türkiye’nin Her yerinde ekspertiz hizmetleri faaliyetlerimiz arasındadır.

  Emlak Alım – Satım, Kiralama Aracılık Hizmetleri

  Birincisi ‘’ Tek Yetkili ‘’ olduğumuz çalışmalarımız. Burada belli Süreli yapacağımız işlemleri taahhüt ettiğimiz, müşterilerimizin ‘’neden bizi seçmelerinin’’ akılcı olduğunu gerekçelendirdiğimiz, ‘’POTAL GAYRİMENKUL’’ dışında bir firma veya kişinin olmadığı sistemdir. Sistemin İçerisinde Alım-Satım Öncesi ve Sonrası Yatırım Danışmanlığı, Emlak Danışmanlığı, Mortgage Danışmanlığı, Hukuk Danışmanlığı, Tapu takibi, İç Mimarlık ve Dekorasyon & Tadilat, Emlak vergileri ve Beyannameleri, Kiralama işlemlerinde Fatura takibi, Aylık kira takibi, Gayrimenkul Masraf ve Tadilat Takibidir…

  Alıcı-Kiracı Temsilciliği

  Bugün bir alıcı adayı / kiracı adayı olarak da baktığımızda durum çok farklılık göstermemektedir .Alıcı adayları / kiracı adayları : farklı fotoğraf, anahtar bilgi, detay bilgi ve fiyatlarla incelemiş oldukları emlakları gezmek için randevular almakta ve gezdiklerinde bu portföylerin çoğunun çakışmakta olduğunu görmekteler. Ciddi zaman kayıpları, farklı emlakçı tipleri,vb,hoş olmayan durumlarda cabası

  POTAL GAYRİMENKUL olarak bu durum için de alıcı / kiracı adaylarına çözüm öneriyoruz…Siz ne aradığınızı anlatın sizin yerinize biz gezelim, biz arayalım,Beğendiğiniz yer’ile ilgili tapu kaydını,belediye kaydınıda biz inceleyelim. Siz Değerli Müşterilerimizin Gereksiz zaman kaybını,Yanlış anlama,vb. gibi Durumlarını ortadan kaldıralım,Bu çalışmalarımızı müşteri portföyümüz’ile Real’de uygulamaktayız.